Regulamin

REGULAMIN Domków nad morzem „L.AS.Kokocińscy”

1.Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu , a kończy się o godzinie 10:00.ostatniego dnia pobytu.

2. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości pobytu w określonym terminie. W przypadku braku wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni od dnia uzgodnienia rezerwacji, rezerwację uznaje się za nieważną (po wcześniejszym kontakcie z klientem o ile przekazał on kontakt telefoniczny lub inny).

3.W razie rezygnacji z pobytu w okresie poniżej 30 dni od daty przyjazdu, wpłacona zaliczka przepada. Powyżej 30 dni potrącone zostanie 50% zaliczki.

4. Prosimy o uregulowanie całkowitego kosztu pobytu najpóźniej w dniu przyjazdu wraz z opłatą klimatyczną dla Urzędu Gminy w Darłowie.

5. Parking dla naszych gości jest bezpłatny i mieści się na terenie ogrodzonego kompleksu Domków nad morzem „L.AS.Kokocińscy”

6. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie na taras oraz korzystania z popielniczek. Prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad BHP i p.poż.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

8. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu do godz. 23:00. Po godzinie 23:00 proszeni są o opuszczenie obiektu.

9. Przekazanie i zdanie domku następuje w obecności właściciela ośrodka lub osoby do tego upoważnionej.

10. Goście ponoszą odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku i jego wyposażenia spowodowane jego działaniem lub osób za które odpowiada.

11. W sezonie głównym (czerwiec, lipiec, sierpień) proponujemy pobyty tygodniowe (7, 14, … dniowe) od soboty do soboty (pobyty inne niż tygodniowe sprzedajemy tylko w miarę wolnych miejsc).

12. Poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.